VİOP’ta bilinçli yatırım yapmak isteyen yatırımcılar için VİOP demo hesabı kusursuz deneyim sağlar fakat VİOP deneme hesabının faydaları birçok yatırımcı tarafından bilinmemektedir. VİOP’ta kullanılan gerçek hesap ile aynı özellikleri taşıyan ücretsiz VİOP deneme hesabının yatırımcıya sağladığı faydalar VİOP gelirlerinin artması açısından çok önemlidir.

Ücretsiz VİOP deneme hesabının faydaları yatırımcının VİOP’ta başarılı işlem yapması, piyasayı öğrenirken kayıp yaşamaması, yeni stratejileri denemesi gibi birçok misyona hizmet eder. VİOP piyasasında yeni yatırıma başlayacak olan fakat bilgi ve deneyime sahip olmayan yatırımcılar için geliştirilen ücretsiz VİOP deneme hesabı yazılımı küresel finans piyasalarının en çok tercih edilen yazılım şirketi Meta Quotes tarafından geliştirilmiştir.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı yatırımcıya online olarak dijital ortamda aynı piyasa koşullarında gerçek VİOP hesabı ile aynı kurguda yazılmış deneme hesabı üzerinden sanal para ile işlem yapma imkanı tanır. 15 dakikalık gecikmeli fiyatlar üzerinden alım ve satım imkanı sağlayan ücretsiz VİOP deneme hesabı yatırımcı için çok fazla avantaj içerir. VİOP’ta yatırım yapmak isteyen ya da bu piyasada yatırım stratejilerini geliştirmek isteyen yatırımcılara ücretsiz VİOP deneme hesabının faydalarının bazılarını sıralayalım;

*Gerçek VİOP hesabı ile aynı özelliklerdedir; dolayısıyla gerçek hesapta acemilik çekmeden profesyonelce kullanımına katkı sağlar.

*VİOP’ta kullanılan emir tiplerinin tanınmasına yardımcı olur.

*VİOP piyasasının işleyişi ve piyasanın özellikleri hakkında fikir verir. VİOP’ta işlem gören enstrümanlar ve fiyat hareketlerini izleme ve deneyim sağlanmasına yardımcı olur.

*VİOP’ta işlem yapılan enstrümanda lot büyüklükleri, piyasa hareketleri geçmişe dönük fiyat bilgilerinin öğrenilmesini sağlar.

*Kaldıraç sisteminin öğrenilmesini avantajlarını ve risklerinin test edilmesini sağlar.

*VİOP deneme hesapta 15 dakikalık gecikmeli fiyatlar üzerinden teknik analiz yapılmasını sağlar. Yatırımcı grafikleri özelleştirebilir ve kaydedebilir.

*Ücretsiz VİOP deneme hesabının önemli diğer bir faydası ise yatırımcının çift yönlü fiyat hareketlerinde doğru stratejilerle fiyatlar hem yükselirken hem de düşerken nasıl kazanılacağını test etmesini sağlar.

*VİOP hesabı açılan kurum tarafından sunulan ücretsiz VİOP deneme hesabı aynı zamanda kurumun hizmetlerini test edilmesine imkan verir.

*Ücretsiz VİOP deneme hesabı ile yatırımcı kurumun analizlerini raporlarını takip etme fırsatı bulur.

*VİOP’ta teminat yönetimi yatırımların başarıya ulaşabilmesi açısından çok önemlidir. Dolayısıyla yatırımcı deneme hesap ile teminat yönetimini öğrenir.

Ücretsiz VİOP deneme hesabının faydalarının bazılarını saymakla birlikte daha fazla bilgi edinmek için sektörün ödüllü ve lider geniş yetkili aracı kurumlarından GCM VİOP’un web adresi www.gcmforex.com/viop adresini ziyaret edebilirsiniz.